Rozpoczęcie roku

Utworzono dnia 26.08.2020

DRODZY RODZICE
Przedszkole w Łęgu Tarnowskim nr 2 rozpoczyna nowy rok szkolny 2020/2021 dnia 1 września. Dyrektor i nauczyciele robią wszystko, by dzieci bawiły się i uczyły w bezpiecznych warunkach. W oparciu o wytyczne GIS które są na bieżąco aktualizowane przygotowujemy rozwiązania – wytyczne sanitarne i rozwiązania prawne, które w miarę możliwości usprawnią funkcjonowanie przedszkola. Bardzo prosimy aby Państwo również dokładnie zapoznali się z wytycznymi MEN.
Wytyczne zawierają ogólne i szczegółowe zalecenia związane m.in. z: organizacją zajęć w przedszkolu, wydawaniem posiłków, higieną, czyszczeniem, dezynfekcją pomieszczeń i powierzchni, postępowaniem w przypadku podejrzenia zakażenia u dzieci i pracowników przedszkola.
Główną wytyczną jest bezwzględne przestrzeganie podstawowych zasad higieny: częste mycie rąk, unikanie dotykania oczu, nosa i ust, zabawy z zachowaniem dystansu, obowiązkowe zakrywanie ust i nosa przez osoby trzecie przychodzące do przedszkola, regularne czyszczenie i wietrzenie pomieszczeń. Na obecną chwilę zezwala się by dzieci w salach nie musiały nosić maseczek.
W najbliższym czasie zostanie państwu udostępniony, na stronie internetowej przedszkola oraz na Fb, wewnętrzny regulamin oraz procedury funkcjonowania naszej placówki w czasie epidemii. Natomiast na drzwiach wejściowych zostaną umieszczone listy dzieci oraz nazwiska nauczycieli przydzielonych do poszczególnych grup wiekowych.
Przypominamy , że na terenie przedszkola obowiązuje nakaz noszenia maseczki, rodzicowi bez maseczki pracownik nie może otworzyć drzwi.

Pozostałych informacji będziemy udzielać na bieżąco.

Z poważaniem,
Joanna Marta
Dyrektor przedszkola

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin: